W3908B0100
Pulse Electronics CorporationPulse Electronics Corporation
W3908B0100 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: W3908B0100
Gamintojas / Gamintojas: Pulse Electronics Corporation
Prekės aprašymas RF ANT 1.585GHZ FLAT PATCH CABLE
Duomenų lapai: W3908B0100.pdf
  • Pranešimas
W3908B0100 specifikacijos
Dalies numeris W3908B0100 Gamintojas Pulse Electronics Corporation
apibūdinimas RF ANT 1.585GHZ FLAT PATCH CABLE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 60398 pcs Duomenų lapas W3908B0100.pdf
VSWR - Nutraukimas Cable (100mm) - U.FL
Serija GEMINI Grąžinimo nuostolis -10dB
Maitinimas - maks 3W Pakuotė Bulk
Kiti vardai 1837-1004
W3908B0100-ND
Juostų skaičius 1
Montavimo tipas Adhesive Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Apsauga nuo įsilaužimo - Aukštis (maks.) -
Pasiekti 0.3dBi Dažnių diapazonas 1.56GHz ~ 1.61GHz
Dažnių grupė UHF (1 GHz ~ 2 GHz) Dažnis (centras / juosta) 1.585GHz
funkcijos - Išsamus aprašymas 1.585GHz Beidou, Galileo, GLONASS, GPS Flat Patch RF Antenna 1.56GHz ~ 1.61GHz 0.3dBi Cable (100mm) - U.FL Adhesive