W3906B0100
Pulse Electronics CorporationPulse Electronics Corporation
W3906B0100 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: W3906B0100
Gamintojas / Gamintojas: Pulse Electronics Corporation
Prekės aprašymas RF ANT 2.15GHZ FLAT PATCH CAB
Duomenų lapai: W3906B0100.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
W3906B0100 specifikacijos
Dalies numeris W3906B0100 Gamintojas Pulse Electronics Corporation
apibūdinimas RF ANT 2.15GHZ FLAT PATCH CAB "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 32179 pcs Duomenų lapas W3906B0100.pdf
VSWR - Nutraukimas Cable (100mm) - U.FL
Serija GEMINI Grąžinimo nuostolis -10dB
Maitinimas - maks 3W Pakuotė Bulk
Kiti vardai 1837-1002
W3906B0100-ND
Juostų skaičius 1
Montavimo tipas Adhesive Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Apsauga nuo įsilaužimo - Aukštis (maks.) -
Pasiekti 4dBi Dažnių diapazonas 698MHz ~ 3.6GHz
Dažnių grupė Wide Band Dažnis (centras / juosta) 2.15GHz
funkcijos - Išsamus aprašymas 2.15GHz LTE Flat Patch RF Antenna 698MHz ~ 3.6GHz 4dBi Cable (100mm) - U.FL Adhesive