W3918B0100
Pulse Electronics CorporationPulse Electronics Corporation
W3918B0100 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: W3918B0100
Gamintojas / Gamintojas: Pulse Electronics Corporation
Prekės aprašymas RF ANT 2.4GHZ/5.4GHZ FLAT PATCH
Duomenų lapai: W3918B0100.pdf
  • Pranešimas
W3918B0100 specifikacijos
Dalies numeris W3918B0100 Gamintojas Pulse Electronics Corporation
Galimas kiekis 88634 pcs Duomenų lapas W3918B0100.pdf
VSWR 2 Nutraukimas Cable (100mm) - U.FL
Serija - Grąžinimo nuostolis -
Maitinimas - maks 2W Pakuotė Bulk
Kiti vardai 1837-1007
W3918B0100-ND
Juostų skaičius 2
Montavimo tipas Adhesive Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Apsauga nuo įsilaužimo - Aukštis (maks.) 0.006" (0.15mm)
Pasiekti 4dBi Dažnių diapazonas 2.4GHz ~ 2.5GHz, 4.9GHz ~ 5.925GHz
Dažnių grupė Wide Band Dažnis (centras / juosta) 2.4GHz, 5.4GHz
funkcijos - Išsamus aprašymas 2.4GHz, 5.4GHz Bluetooth, Wi-Fi, Zigbee™ Flat Patch RF Antenna 2.4GHz ~ 2.5GHz, 4.9GHz ~ 5.925GHz 4dBi Cable (100mm) - U.FL Adhesive