PT080-36-0
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PT080-36-0
Gamintojas / Gamintojas: Pomona Electronics
Prekės aprašymas CORD PATCH PIN TIP PLUG 36" BLK
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
PT080-36-0 specifikacijos
Dalies numeris PT080-36-0 Gamintojas Pomona Electronics
apibūdinimas CORD PATCH PIN TIP PLUG 36" BLK "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4465 pcs Duomenų lapas
Vielos matuoklis 22 AWG Įtampa - Įvertinta 1000VDC (1kV)
Temperatūros diapazonas 131°F (55°C) Serija PT080
Išsamus aprašymas 36.0" (914.40mm) Tip Plug To Tip Plug Test Lead 1000VDC (1kV) 1 Lead, Black Dabartinis įvertinimas 3A
Turinys 1 Lead, Black Konfigūracija Pin Tip to Pin Tip
Laido ilgis 36.0" (914.40mm) 2-as jungtis Tip Plug