PT080-24-0
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PT080-24-0
Gamintojas / Gamintojas: Pomona Electronics
Prekės aprašymas CORD PATCH PIN TIP PLUG 24" BLK
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
PT080-24-0 specifikacijos
Dalies numeris PT080-24-0 Gamintojas Pomona Electronics
apibūdinimas CORD PATCH PIN TIP PLUG 24" BLK "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4240 pcs Duomenų lapas
Vielos matuoklis 22 AWG Įtampa - Įvertinta 1000VDC (1kV)
Temperatūros diapazonas 131°F (55°C) Serija PT080
Kiti vardai 6625000574272 Medžiaga - izoliacija Poly-Vinyl Chloride (PVC)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas 24.0" (609.60mm) Tip Plug To Tip Plug Test Lead 1000VDC (1kV) 1 Lead, Black
Dabartinis įvertinimas 3A Turinys 1 Lead, Black
Konfigūracija Pin Tip to Pin Tip Laido ilgis 24.0" (609.60mm)