PT080-12-0
Pomona ElectronicsPomona Electronics
Pomona Electronics
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PT080-12-0
Gamintojas / Gamintojas: Pomona Electronics
Prekės aprašymas CORD PATCH PIN TIP PLUG 12" BLK
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
PT080-12-0 specifikacijos
Dalies numeris PT080-12-0 Gamintojas Pomona Electronics
apibūdinimas CORD PATCH PIN TIP PLUG 12" BLK "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5473 pcs Duomenų lapas
Vielos matuoklis 22 AWG Įtampa - Įvertinta 1000VDC (1kV)
Temperatūros diapazonas 131°F (55°C) Serija PT080
Kiti vardai 6625000574271 Medžiaga - izoliacija Poly-Vinyl Chloride (PVC)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas 12.0" (304.80mm) Tip Plug To Tip Plug Test Lead 1000VDC (1kV) 1 Lead, Black
Dabartinis įvertinimas 3A Turinys 1 Lead, Black
Konfigūracija Pin Tip to Pin Tip Laido ilgis 12.0" (304.80mm)
2-as jungtis Tip Plug 1 jungtis Tip Plug
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
PT08-12-10S
PT08-12-10S
Gamintojai: Amphenol Industrial
apibūdinimas: PT 10C 10#20 SKT PLUG
Sandelyje: 4261 pcs
parsisiųsti:
RFQ
PT080-36-0
PT080-36-0
Gamintojai: Pomona Electronics
apibūdinimas: CORD PATCH PIN TIP PLUG 36" BLK
Sandelyje: 4465 pcs
parsisiųsti:
RFQ
PT08-AR
PT08-AR
Gamintojai: Omron Automation & Safety
apibūdinimas: RELAY SOCKET 8 POSITION
parsisiųsti: PT08-AR.pdf
Gamintojai: Pomona Electronics
apibūdinimas: CORD PATCH PIN TIP PLUG 12" RED
PT07U10-6S
PT07U10-6S
apibūdinimas: PT 6C 6#20 SKT RECP
PT08
PT08
apibūdinimas: RELAY SOCKET 8 POS PANEL MOUNT
parsisiųsti: PT08.pdf
PT08-0
PT08-0
apibūdinimas: RELAY SOCKET 8 POS THROUGH HOLE