TX2SS-LT-4.5V-TH
PanasonicPanasonic
TX2SS-LT-4.5V-TH Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TX2SS-LT-4.5V-TH
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 4.5V
Duomenų lapai: TX2SS-LT-4.5V-TH.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
40 pcs
  • Pranešimas
TX2SS-LT-4.5V-TH specifikacijos
Dalies numeris TX2SS-LT-4.5V-TH Gamintojas Panasonic
apibūdinimas RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 4.5V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 22054 pcs Duomenų lapas TX2SS-LT-4.5V-TH.pdf
Įjungti įtampą (maks.) 3.38 VDC Išjunkite įtampą (min.) -
Nutraukimo stilius Gull Wing Perjungimo įtampa 250VAC, 220VDC - Max
Serija TX-TH Atsisveikinimo laikas 4ms
Relės tipas General Purpose Pakuotė Tube
Kiti vardai 255-2867
TX2SSLT45VTH
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Dirbti laiką 4ms Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 4 (72 Hours) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 14 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant funkcijos Sealed - Fully
Išsamus aprašymas General Purpose Relay DPDT (2 Form C) 4.5VDC Coil Surface Mount Kontaktinis reitingas (dabartinis) 2A
Kontaktinė medžiaga Silver (Ag), Gold (Au) Kontaktinė forma DPDT (2 Form C)
Ritės įtampa 4.5VDC Ritinio tipas Latching, Dual Coil
Varžtų atsparumas 145 Ohms Ritės galia 140 mW
Ritinio srovė 31.0mA