TX2SS-LT-12V-Z
PanasonicPanasonic
TX2SS-LT-12V-Z Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TX2SS-LT-12V-Z
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas RELAY TELECOM DPDT 2A 220V
Duomenų lapai: 1.TX2SS-LT-12V-Z.pdf2.TX2SS-LT-12V-Z.pdf3.TX2SS-LT-12V-Z.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
TX2SS-LT-12V-Z specifikacijos
Dalies numeris TX2SS-LT-12V-Z Gamintojas Panasonic
apibūdinimas RELAY TELECOM DPDT 2A 220V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 29108 pcs Duomenų lapas 1.TX2SS-LT-12V-Z.pdf2.TX2SS-LT-12V-Z.pdf3.TX2SS-LT-12V-Z.pdf
Įjungti įtampą (maks.) 9 VDC Išjunkite įtampą (min.) -
Nutraukimo stilius Gull Wing Perjungimo įtampa 220VDC - Max
Serija TX Atsisveikinimo laikas 4ms
Relės tipas Telecom Pakuotė Tape & Reel (TR)
Kiti vardai 255-3829-2
TX2SS-LT-12V-Z-ND
TX2SSLT12VZ
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Dirbti laiką 4ms Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 4 (72 Hours) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 14 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant funkcijos Sealed - Fully
Išsamus aprašymas Telecom Relay DPDT (2 Form C) Surface Mount Kontaktinis reitingas (dabartinis) 2A
Kontaktinė medžiaga Silver (Ag), Gold (Au) Kontaktinė forma DPDT (2 Form C)
Ritės įtampa 12VDC Ritinio tipas Latching, Dual Coil
Varžtų atsparumas 720 Ohms Ritės galia 200 mW
Ritinio srovė 16.7mA
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
TX2SS-L2-9V-X
TX2SS-L2-9V-X
Gamintojai: Panasonic
apibūdinimas: RELAY TELECOM DPDT 2A 220V
Sandelyje: 37782 pcs
parsisiųsti:
RFQ
TX2SS-LT-3V
TX2SS-LT-3V
Gamintojai: Panasonic
Sandelyje: 20367 pcs
parsisiųsti: TX2SS-LT-3V.pdf
RFQ
TX2SS-LT-12V
TX2SS-LT-12V