TX2SS-LT-12V-X
PanasonicPanasonic
TX2SS-LT-12V-X Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TX2SS-LT-12V-X
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas RELAY TELECOM DPDT 2A 220V
Duomenų lapai: 1.TX2SS-LT-12V-X.pdf2.TX2SS-LT-12V-X.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
TX2SS-LT-12V-X specifikacijos
Dalies numeris TX2SS-LT-12V-X Gamintojas Panasonic
apibūdinimas RELAY TELECOM DPDT 2A 220V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 29811 pcs Duomenų lapas 1.TX2SS-LT-12V-X.pdf2.TX2SS-LT-12V-X.pdf
Įjungti įtampą (maks.) 9 VDC Išjunkite įtampą (min.) -
Nutraukimo stilius Gull Wing Perjungimo įtampa 220VDC - Max
Serija TX Atsisveikinimo laikas 4ms
Relės tipas Telecom Pakuotė Tape & Reel (TR)
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Dirbti laiką 4ms
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 4 (72 Hours)
funkcijos Sealed - Fully Išsamus aprašymas Telecom Relay DPDT (2 Form C) Surface Mount
Kontaktinis reitingas (dabartinis) 2A Kontaktinė medžiaga Silver (Ag), Gold (Au)
Kontaktinė forma DPDT (2 Form C) Ritės įtampa 12VDC
Ritinio tipas Latching, Dual Coil Varžtų atsparumas 720 Ohms
Ritės galia 200 mW Ritinio srovė 16.7mA