LC4H-T6-AC240VS
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LC4H-T6-AC240VS
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas COUNTER LCD 6 CHAR 100-240V PNL
Duomenų lapai: LC4H-T6-AC240VS.pdf
  • Pranešimas
LC4H-T6-AC240VS specifikacijos
Dalies numeris LC4H-T6-AC240VS Gamintojas Panasonic
Galimas kiekis 1104 pcs Duomenų lapas LC4H-T6-AC240VS.pdf
Svoris - Įtampa - tiekimas 100 ~ 240VAC
Įveskite Batch, Tachometer, Totalizer Laiko formatas -
Nutraukimo stilius Screw Terminal Serija LC4H
Atstatyti External, Front Panel Panel Cutout Matmenys Square - 45.00mm x 45.00mm
Išvesties tipas Solid State Darbinė temperatūra -10°C ~ 55°C
Darbinis režimas Up, Down, Command, Individual, Quadrature Simbolių skaičius eilutėje 6, 6
Grafas 30Hz, 5kHz