LC4H-T4-AC240VS
PanasonicPanasonic
Panasonic
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LC4H-T4-AC240VS
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas COUNTER LCD 4 CHAR 100-240V PNL
Duomenų lapai: LC4H-T4-AC240VS.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 845 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 845 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
LC4H-T4-AC240VS specifikacijos
Dalies numeris LC4H-T4-AC240VS Gamintojas Panasonic
Galimas kiekis 845 pcs Duomenų lapas LC4H-T4-AC240VS.pdf
Svoris - Įtampa - tiekimas 100 ~ 240VAC
Įveskite Batch, Tachometer, Totalizer Laiko formatas -
Nutraukimo stilius Screw Terminal Serija LC4H
Atstatyti External, Front Panel Panel Cutout Matmenys Square - 45.00mm x 45.00mm
Išvesties tipas Solid State Darbinė temperatūra -10°C ~ 55°C
Darbinis režimas Up, Down, Command, Individual, Quadrature Simbolių skaičius eilutėje 4, 4
Montavimo tipas Panel Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Įvesties tipas No Voltage Apsauga nuo įsilaužimo IP66 - Dust Tight, Water Resistant
Ekrano tipas LCD - Dual Color Characters, Backlight Rodyti simbolius - aukštis -
Grafas 30Hz, 5kHz