LC4H-T6-AC240V
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LC4H-T6-AC240V
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas COUNTER LCD 6 CHAR 100-240V PNL
Duomenų lapai: LC4H-T6-AC240V.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 872 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 872 pcs
  • Pranešimas
LC4H-T6-AC240V specifikacijos
Dalies numeris LC4H-T6-AC240V Gamintojas Panasonic
Galimas kiekis 872 pcs Duomenų lapas LC4H-T6-AC240V.pdf
Svoris - Įtampa - tiekimas 100 ~ 240VAC
Įveskite Batch, Tachometer, Totalizer Laiko formatas -
Nutraukimo stilius Plug In, 11 Pin (Octal) Serija LC4H
Atstatyti External, Front Panel Panel Cutout Matmenys Square - 45.00mm x 45.00mm
Išvesties tipas Solid State Darbinė temperatūra -10°C ~ 55°C
Darbinis režimas Up, Down, Command, Individual, Quadrature Simbolių skaičius eilutėje 6, 6
Grafas 30Hz, 5kHz