HC1-HTM-AC12V-F
PanasonicPanasonic
HC1-HTM-AC12V-F Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: HC1-HTM-AC12V-F
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 12V
Duomenų lapai: HC1-HTM-AC12V-F.pdf
  • Pranešimas
HC1-HTM-AC12V-F specifikacijos
Dalies numeris HC1-HTM-AC12V-F Gamintojas Panasonic
apibūdinimas RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 12V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 11230 pcs Duomenų lapas HC1-HTM-AC12V-F.pdf
Įjungti įtampą (maks.) 9.6 VAC Išjunkite įtampą (min.) 3.6 VAC
Nutraukimo stilius Plug In Perjungimo įtampa 250VAC - Max
Serija HC Atsisveikinimo laikas 20ms
Relės tipas General Purpose Pakuotė Bulk
Darbinė temperatūra -50°C ~ 70°C Dirbti laiką 20ms
Montavimo tipas Chassis Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant funkcijos -
Išsamus aprašymas General Purpose Relay SPDT (1 Form C) 12VAC Coil Chassis Mount Kontaktinis reitingas (dabartinis) 10A
Kontaktinė medžiaga Silver Alloy, Cadmium Free Kontaktinė forma SPDT (1 Form C)
Ritės įtampa 12VAC Ritinio tipas Non Latching
Ritės galia 1.2 VA Ritinio srovė 100mA
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
HC1-HTM-AC12V
HC1-HTM-AC12V
Gamintojai: Panasonic
apibūdinimas: RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 12V