HC1-HTM-AC100V-F
PanasonicPanasonic
HC1-HTM-AC100V-F Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: HC1-HTM-AC100V-F
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 100V
Duomenų lapai: HC1-HTM-AC100V-F.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
20 pcs
  • Pranešimas
HC1-HTM-AC100V-F specifikacijos
Dalies numeris HC1-HTM-AC100V-F Gamintojas Panasonic
apibūdinimas RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 100V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 11293 pcs Duomenų lapas HC1-HTM-AC100V-F.pdf
Įjungti įtampą (maks.) 80 VAC Išjunkite įtampą (min.) 30 VAC
Nutraukimo stilius Plug In Perjungimo įtampa 250VAC - Max
Serija HC Atsisveikinimo laikas 20ms
Relės tipas General Purpose Pakuotė Bulk
Kiti vardai 255-2751
HC1-HTM-AC100V-F-ND
HC1HTMAC100VF
Darbinė temperatūra -50°C ~ 70°C
Dirbti laiką 20ms Montavimo tipas Chassis Mount
funkcijos - Išsamus aprašymas General Purpose Relay SPDT (1 Form C) 100VAC Coil Chassis Mount
Kontaktinis reitingas (dabartinis) 10A Kontaktinė medžiaga Silver Alloy, Cadmium Free
Kontaktinė forma SPDT (1 Form C) Ritės įtampa 100VAC
Ritinio tipas Non Latching Ritės galia 1.2 VA
Ritinio srovė 13.2mA