HC1-HTM-AC115V-F
PanasonicPanasonic
HC1-HTM-AC115V-F Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: HC1-HTM-AC115V-F
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas HC RELAY
Duomenų lapai: HC1-HTM-AC115V-F.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
20 pcs
  • Pranešimas
HC1-HTM-AC115V-F specifikacijos
Dalies numeris HC1-HTM-AC115V-F Gamintojas Panasonic
apibūdinimas HC RELAY "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 11117 pcs Duomenų lapas HC1-HTM-AC115V-F.pdf
Serija * Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas Relay Coil
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
HC1-HPL-DC6V-F
HC1-HPL-DC6V-F
Gamintojai: Panasonic
apibūdinimas: RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 6V
Sandelyje: 6598 pcs
parsisiųsti: HC1-HPL-DC6V-F.pdf
RFQ
HC1-HTM-AC115V-VDE
HC1-HTM-AC115V-VDE
Gamintojai: Panasonic
apibūdinimas: RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 115V
Sandelyje: 4517 pcs
parsisiųsti: HC1-HTM-AC115V-VDE.pdf
RFQ
HC1-HTM-AC115V
HC1-HTM-AC115V