ETQ-P3M3R3KVP
PanasonicPanasonic
ETQ-P3M3R3KVP Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ETQ-P3M3R3KVP
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas FIXED IND 3.3UH 5.4A 30.03 MOHM
Duomenų lapai: 1.ETQ-P3M3R3KVP.pdf2.ETQ-P3M3R3KVP.pdf
  • Pranešimas
ETQ-P3M3R3KVP specifikacijos
Dalies numeris ETQ-P3M3R3KVP Gamintojas Panasonic
apibūdinimas FIXED IND 3.3UH 5.4A 30.03 MOHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 147890 pcs Duomenų lapas 1.ETQ-P3M3R3KVP.pdf2.ETQ-P3M3R3KVP.pdf
Įveskite - Tolerancija ±20%
Dydis / Matmenys 0.217" L x 0.197" W (5.50mm x 5.00mm) Ekranavimas Shielded
Serija PCC-M0530M Reitingai AEC-Q200
Q @ Freq - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 2-SMD, J-Lead Kiti vardai ETQP3M3R3KVP
P19758TR
Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiaga - branduolys Metal Composite
Induktyvumo dažnumas - bandymas 100kHz Induktyvumas 3.3µH
Aukštis - sėdi (maks.) 0.118" (3.00mm) Dažnis - savarankiškas rezonansas -
Išsamus aprašymas 3.3µH Shielded Inductor 5.4A 30.03 mOhm Max 2-SMD, J-Lead DC rezistorius (DCR) 30.03 mOhm Max
Dabartinis įvertinimas 5.4A Dabartinis - sodrumas 8A