ETQ-P3M4R7KVP
PanasonicPanasonic
ETQ-P3M4R7KVP Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ETQ-P3M4R7KVP
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas FIXED IND 4.7UH 4.1A 50.16 MOHM
Duomenų lapai: 1.ETQ-P3M4R7KVP.pdf2.ETQ-P3M4R7KVP.pdf
  • Pranešimas
ETQ-P3M4R7KVP specifikacijos
Dalies numeris ETQ-P3M4R7KVP Gamintojas Panasonic
apibūdinimas FIXED IND 4.7UH 4.1A 50.16 MOHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 169519 pcs Duomenų lapas 1.ETQ-P3M4R7KVP.pdf2.ETQ-P3M4R7KVP.pdf
Įveskite - Tolerancija ±20%
Dydis / Matmenys 0.217" L x 0.197" W (5.50mm x 5.00mm) Ekranavimas Shielded
Serija PCC-M0530M Reitingai AEC-Q200
Q @ Freq - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 2-SMD, J-Lead Kiti vardai ETQP3M4R7KVP
P19757TR
Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiaga - branduolys Metal Composite
Induktyvumo dažnumas - bandymas 100kHz Induktyvumas 4.7µH
Aukštis - sėdi (maks.) 0.118" (3.00mm) Dažnis - savarankiškas rezonansas -
Išsamus aprašymas 4.7µH Shielded Inductor 4.1A 50.16 mOhm Max 2-SMD, J-Lead DC rezistorius (DCR) 50.16 mOhm Max
Dabartinis įvertinimas 4.1A Dabartinis - sodrumas 6.7A