ETQ-P3M2R2KVN
PanasonicPanasonic
ETQ-P3M2R2KVN Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ETQ-P3M2R2KVN
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas FIXED IND 2.2UH 7.9A 15.95 MOHM
Duomenų lapai: 1.ETQ-P3M2R2KVN.pdf2.ETQ-P3M2R2KVN.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
ETQ-P3M2R2KVN specifikacijos
Dalies numeris ETQ-P3M2R2KVN Gamintojas Panasonic
apibūdinimas FIXED IND 2.2UH 7.9A 15.95 MOHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 129641 pcs Duomenų lapas 1.ETQ-P3M2R2KVN.pdf2.ETQ-P3M2R2KVN.pdf
Įveskite - Tolerancija ±20%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.252" L x 0.236" W (6.40mm x 6.00mm)
Ekranavimas Shielded Serija PCC-M0630M-LP
Reitingai AEC-Q200 Q @ Freq -
Pakuotė Original-Reel® Paketas / dėžutė 2-SMD, J-Lead
Kiti vardai P19768DKR Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - branduolys Metal Composite Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 75 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 100kHz
Induktyvumas 2.2µH Aukštis - sėdi (maks.) 0.118" (3.00mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas - Išsamus aprašymas 2.2µH Shielded Inductor 7.9A 15.95 mOhm Max 2-SMD, J-Lead
DC rezistorius (DCR) 15.95 mOhm Max Dabartinis įvertinimas 7.9A
Dabartinis - sodrumas 12.8A