ETQ-P3M1R5YFN
PanasonicPanasonic
Panasonic
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ETQ-P3M1R5YFN
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas FIXED IND 1.5UH 5.6A 11 MOHM SMD
Duomenų lapai: 1.ETQ-P3M1R5YFN.pdf2.ETQ-P3M1R5YFN.pdf
  • Pranešimas
ETQ-P3M1R5YFN specifikacijos
Dalies numeris ETQ-P3M1R5YFN Gamintojas Panasonic
apibūdinimas FIXED IND 1.5UH 5.6A 11 MOHM SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 6042 pcs Duomenų lapas 1.ETQ-P3M1R5YFN.pdf2.ETQ-P3M1R5YFN.pdf
Įveskite - Tolerancija ±20%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.256" L x 0.236" W (6.50mm x 6.00mm)
Ekranavimas Shielded Serija PCC-M0630M
Reitingai AEC-Q200 Q @ Freq -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 2-SMD, J-Lead
Kiti vardai ETQP3M1R5YFN Darbinė temperatūra -40°C ~ 150°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - branduolys Metal Composite "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Induktyvumo dažnumas - bandymas 100kHz Induktyvumas 1.5µH
Aukštis - sėdi (maks.) 0.118" (3.00mm) Dažnis - savarankiškas rezonansas -
Išsamus aprašymas 1.5µH Shielded Inductor 5.6A 11 mOhm 2-SMD, J-Lead DC rezistorius (DCR) 11 mOhm
Dabartinis įvertinimas 5.6A Dabartinis - sodrumas -