ERX-2HJ8R2H
PanasonicPanasonic
ERX-2HJ8R2H Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ERX-2HJ8R2H
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas RES SMD 8.2 OHM 5% 2W J BEND
Duomenų lapai: ERX-2HJ8R2H.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
ERX-2HJ8R2H specifikacijos
Dalies numeris ERX-2HJ8R2H Gamintojas Panasonic
apibūdinimas RES SMD 8.2 OHM 5% 2W J BEND "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 120502 pcs Duomenų lapas ERX-2HJ8R2H.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±350ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas SMD Dydis / Matmenys 0.472" L x 0.252" W (12.00mm x 6.40mm)
Serija ERX Atsparumas 8.2 Ohms
Galia (vatais) 2W Pakuotė Original-Reel®
Paketas / dėžutė SMD Flattened J -Bend Axial Lead Kiti vardai PRX2W8.2DKR
Darbinė temperatūra -55°C ~ 180°C Terminacijų skaičius 2
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 13 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.236" (6.00mm)
funkcijos Flame Proof, Safety Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 8.2 Ohms ±5% 2W Chip Resistor SMD Flattened J -Bend Axial Lead Flame Proof, Safety Metal Film Kompozicija Metal Film