ERX-2HJ2R7H
PanasonicPanasonic
ERX-2HJ2R7H Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ERX-2HJ2R7H
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas RES SMD 2.7 OHM 5% 2W J BEND
Duomenų lapai: ERX-2HJ2R7H.pdf
  • Pranešimas
ERX-2HJ2R7H specifikacijos
Dalies numeris ERX-2HJ2R7H Gamintojas Panasonic
apibūdinimas RES SMD 2.7 OHM 5% 2W J BEND "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 174075 pcs Duomenų lapas ERX-2HJ2R7H.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±350ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas SMD Dydis / Matmenys 0.472" L x 0.252" W (12.00mm x 6.40mm)
Serija ERX Atsparumas 2.7 Ohms
Galia (vatais) 2W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė SMD Flattened J -Bend Axial Lead Kiti vardai ERX2HJ2R7H
PRX2W2.7TR
Darbinė temperatūra -55°C ~ 180°C Terminacijų skaičius 2
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 13 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.236" (6.00mm)
funkcijos Flame Proof, Safety Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 2.7 Ohms ±5% 2W Chip Resistor SMD Flattened J -Bend Axial Lead Flame Proof, Safety Metal Film Kompozicija Metal Film