ERX-2HJ3R3H
Panasonic Electronic ComponentsPanasonic Electronic Components
ERX-2HJ3R3H Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ERX-2HJ3R3H
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas RES SMD 3.3 OHM 5% 2W J BEND
Duomenų lapai: ERX-2HJ3R3H.pdf
  • Pranešimas
ERX-2HJ3R3H specifikacijos
Dalies numeris ERX-2HJ3R3H Gamintojas Panasonic Electronic Components
apibūdinimas RES SMD 3.3 OHM 5% 2W J BEND "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 166488 pcs Duomenų lapas ERX-2HJ3R3H.pdf
Įtampos įvertinimas - AC - Įtampa - darbo 2W
Įtampa - suskirstymas SMD Storis (maks.) ±350ppm/°C
Dydis / Matmenys 0.472" L x 0.252" W (12.00mm x 6.40mm) Serija ERX
RoHS statusas Tape & Reel (TR) Polarizacija SMD Flattened J -Bend Axial Lead
Kiti vardai ERX2HJ3R3H
PRX2W3.3TR
Darbinė temperatūra -55°C ~ 180°C
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 11 Weeks
Gamintojo kodas ERX-2HJ3R3H Aukštis - sėdi (maks.) 0.236" (6.00mm)
funkcijos Flame Proof, Safety FIFO 2
Išplėstas aprašymas 3.3 Ohm ±5% 2W Chip Resistor SMD Flattened J -Bend Axial Lead Flame Proof, Safety Metal Film ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±5%
apibūdinimas RES SMD 3.3 OHM 5% 2W J BEND Dengimas, būsto tipas Metal Film