CB1F-D-P-12V
PanasonicPanasonic
CB1F-D-P-12V Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CB1F-D-P-12V
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas RELAY AUTOMOTIVE SPDT 40A 12V
Duomenų lapai: CB1F-D-P-12V.pdf
  • Pranešimas
CB1F-D-P-12V specifikacijos
Dalies numeris CB1F-D-P-12V Gamintojas Panasonic
apibūdinimas RELAY AUTOMOTIVE SPDT 40A 12V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5691 pcs Duomenų lapas CB1F-D-P-12V.pdf
Įjungti įtampą (maks.) 7 VDC Išjunkite įtampą (min.) 1.2 VDC
Nutraukimo stilius PC Pin Perjungimo įtampa 14VDC - Nom
Serija CB Pakuotė Bulk
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Dirbti laiką 15ms
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Kontaktinis reitingas (dabartinis) 40A Kontaktinė medžiaga Silver Alloy, Cadmium Free
Kontaktinė forma SPDT (1 Form C) Ritės įtampa 12VDC
Ritinio tipas Non Latching Varžtų atsparumas 103 Ohms
Ritės galia 1.4 W Ritinio srovė 117mA