CB1F-D-M-12V
PanasonicPanasonic
CB1F-D-M-12V Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CB1F-D-M-12V
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas RELAY AUTOMOTIVE SPDT 40A 12V
Duomenų lapai: CB1F-D-M-12V.pdf
  • Pranešimas
CB1F-D-M-12V specifikacijos
Dalies numeris CB1F-D-M-12V Gamintojas Panasonic
apibūdinimas RELAY AUTOMOTIVE SPDT 40A 12V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4748 pcs Duomenų lapas CB1F-D-M-12V.pdf
Įjungti įtampą (maks.) 7 VDC Išjunkite įtampą (min.) 1.2 VDC
Nutraukimo stilius Quick Connect - 0.250" (6.3mm) Perjungimo įtampa 14VDC - Nom
Serija CB Pakuotė Bulk
Kiti vardai 255-2729
CB1F-D-M-12V-ND
CB1FDM12V
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Dirbti laiką 15ms Montavimo tipas Chassis Mount
funkcijos Diode, Sealed - Flux Protection Kontaktinis reitingas (dabartinis) 40A
Kontaktinė medžiaga Silver Alloy, Cadmium Free Kontaktinė forma SPDT (1 Form C)
Ritės įtampa 12VDC Ritinio tipas Non Latching
Varžtų atsparumas 103 Ohms Ritės galia 1.4 W
Ritinio srovė 117mA