CB1F-D-M-24V
PanasonicPanasonic
CB1F-D-M-24V Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CB1F-D-M-24V
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas RELAY AUTOMOTIVE SPDT 20A 24V
Duomenų lapai: CB1F-D-M-24V.pdf
  • Pranešimas
CB1F-D-M-24V specifikacijos
Dalies numeris CB1F-D-M-24V Gamintojas Panasonic
apibūdinimas RELAY AUTOMOTIVE SPDT 20A 24V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4129 pcs Duomenų lapas CB1F-D-M-24V.pdf
Įjungti įtampą (maks.) 14 VDC Išjunkite įtampą (min.) 2.4 VDC
Nutraukimo stilius Quick Connect - 0.250" (6.3mm) Perjungimo įtampa 28VDC - Nom
Serija CB Pakuotė Bulk
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Dirbti laiką 15ms
Montavimo tipas Chassis Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Kontaktinis reitingas (dabartinis) 20A Kontaktinė medžiaga Silver Alloy, Cadmium Free
Kontaktinė forma SPDT (1 Form C) Ritės įtampa 24VDC
Ritinio tipas Non Latching Varžtų atsparumas 320 Ohms
Ritės galia 1.8 W Ritinio srovė 75.0mA