6THE150MI
Panasonic Electronic ComponentsPanasonic Electronic Components
6THE150MI Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 6THE150MI
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas CAP TANT POLY 150UF 6.3V 2917
Duomenų lapai: 1.6THE150MI.pdf2.6THE150MI.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
6THE150MI specifikacijos
Dalies numeris 6THE150MI Gamintojas Panasonic Electronic Components
apibūdinimas CAP TANT POLY 150UF 6.3V 2917 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 93273 pcs Duomenų lapas 1.6THE150MI.pdf2.6THE150MI.pdf
Įtampa - Įvertinta 6.3V Įveskite Molded
Tolerancija 150µF Tiekėjo prietaisų paketas D2E
Dydis / Matmenys 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) Serija POSCAP™ TH
RoHS statusas Digi-Reel® Polarizacija 2917 (7343 Metric)
Kiti vardai PCE5142DKR Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 5 (48 Hours)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 14 Weeks Gamintojo kodas 6THE150MI
Lifetime @ Temp. 18 mOhm @ 100kHz Aukštis - sėdi (maks.) 0.075" (1.90mm)
funkcijos General Purpose Išplėstas aprašymas 150µF ±20% Molded Tantalum Polymer Capacitor 6.3V 2917 (7343 Metric) 18 mOhm @ 100kHz
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±20% apibūdinimas CAP TANT POLY 150UF 6.3V 2917
Programos 1000 Hrs @ 125°C
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
T540D687K2R5DH8705
T540D687K2R5DH8705
Gamintojai: KEMET
apibūdinimas: CAP TANT POLY 680UF 2.5V 2917
Sandelyje: 5306 pcs
parsisiųsti: T540D687K2R5DH8705.pdf
RFQ
6THE150M
6THE150M
Gamintojai: Panasonic
apibūdinimas: CAP TANT POLY 150UF 6.3V 2917