6THB470M
PanasonicPanasonic
6THB470M Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 6THB470M
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas CAP TANT POLY 470UF 6.3V 2917
Duomenų lapai: 1.6THB470M.pdf2.6THB470M.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
6THB470M specifikacijos
Dalies numeris 6THB470M Gamintojas Panasonic
apibūdinimas CAP TANT POLY 470UF 6.3V 2917 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 71298 pcs Duomenų lapas 1.6THB470M.pdf2.6THB470M.pdf
Įtampa - Įvertinta 6.3V Įveskite Molded
Tolerancija ±20% Dydis / Matmenys 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Serija POSCAP™ TH Reitingai -
Pakuotė Original-Reel® Paketas / dėžutė 2917 (7343 Metric)
Kiti vardai PCE5100DKR Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 5 (48 Hours)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 19 Weeks Gamintojo dydžio kodas D4
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 125°C "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.154" (3.90mm)
funkcijos General Purpose ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 35 mOhm
Išsamus aprašymas 470µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 6.3V 2917 (7343 Metric) 35 mOhm Talpa 470µF