6THE150M
PanasonicPanasonic
6THE150M Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 6THE150M
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas CAP TANT POLY 150UF 6.3V 2917
Duomenų lapai: 1.6THE150M.pdf2.6THE150M.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
6THE150M specifikacijos
Dalies numeris 6THE150M Gamintojas Panasonic
apibūdinimas CAP TANT POLY 150UF 6.3V 2917 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 79172 pcs Duomenų lapas 1.6THE150M.pdf2.6THE150M.pdf
Įtampa - Įvertinta 6.3V Įveskite Molded
Tolerancija ±20% Dydis / Matmenys 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Serija POSCAP™ TH Reitingai -
Pakuotė Original-Reel® Paketas / dėžutė 2917 (7343 Metric)
Kiti vardai PCE5141DKR Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 5 (48 Hours)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 15 Weeks Gamintojo dydžio kodas D2E
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 125°C "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.075" (1.90mm) funkcijos General Purpose
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 25 mOhm @ 100kHz Išsamus aprašymas 150µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 6.3V 2917 (7343 Metric) 25 mOhm @ 100kHz
Talpa 150µF
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
6THE150MI
6THE150MI
Gamintojai: Panasonic Electronic Components
apibūdinimas: CAP TANT POLY 150UF 6.3V 2917