AI-2429-TWT-12V-4-R
PUI Audio, Inc.PUI Audio, Inc.
AI-2429-TWT-12V-4-R Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: AI-2429-TWT-12V-4-R
Gamintojas / Gamintojas: PUI Audio, Inc.
Prekės aprašymas AUDIO PIEZO INDICATOR 3-20V TH
Duomenų lapai: AI-2429-TWT-12V-4-R.pdf
  • Pranešimas
AI-2429-TWT-12V-4-R specifikacijos
Dalies numeris AI-2429-TWT-12V-4-R Gamintojas PUI Audio, Inc.
Galimas kiekis 38227 pcs Duomenų lapas AI-2429-TWT-12V-4-R.pdf
Įtampos diapazonas 3 ~ 20V Įtampa - Įvertinta 12V
Nutraukimas PC Pins Technologija Piezo
Garso slėgio lygis (SPL) 95dB @ 12V, 10cm Dydis / Matmenys 0.937" Dia (23.80mm)
Serija AI Reitingai -
Uosto vieta Top Pakuotė Bulk
Darbinė temperatūra -20°C ~ 85°C Darbinis režimas Single Tone
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Įvesties tipas DC Aukštis - sėdi (maks.) 0.650" (16.50mm)
Dažnumas 2.9kHz Trukmė -
Vairuotojo grandine Indicator, Internally Driven Išsamus aprašymas Buzzers Indicator, Internally Driven Piezo 12V 8mA 2.9kHz 95dB @ 12V, 10cm Through Hole PC Pins
Dabartinis - tiekimas 8mA Patvirtinimai -