AI-2332-TWT-12V-2-R
PUI Audio, Inc.PUI Audio, Inc.
AI-2332-TWT-12V-2-R Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: AI-2332-TWT-12V-2-R
Gamintojas / Gamintojas: PUI Audio, Inc.
Prekės aprašymas AUDIO PIEZO INDICATOR 3-20V TH
Duomenų lapai: AI-2332-TWT-12V-2-R.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
  • Pranešimas
AI-2332-TWT-12V-2-R specifikacijos
Dalies numeris AI-2332-TWT-12V-2-R Gamintojas PUI Audio, Inc.
Galimas kiekis 35734 pcs Duomenų lapas AI-2332-TWT-12V-2-R.pdf
Įtampos diapazonas 3 ~ 20V Įtampa - Įvertinta 12V
Nutraukimas PC Pins Technologija Piezo
Garso slėgio lygis (SPL) 85dB @ 12V, 10cm Dydis / Matmenys 0.921" Dia (23.40mm)
Serija AI Reitingai -
Uosto vieta Top Pakuotė Tray
Darbinė temperatūra -30°C ~ 100°C Darbinis režimas Single Tone
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Įvesties tipas DC Aukštis - sėdi (maks.) 0.402" (10.20mm)
Dažnumas 3.2kHz Trukmė -
Vairuotojo grandine Indicator, Internally Driven Išsamus aprašymas Buzzers Indicator, Internally Driven Piezo 12V 13mA 3.2kHz 85dB @ 12V, 10cm Through Hole PC Pins
Dabartinis - tiekimas 13mA Patvirtinimai -