AI-2429-TWT-12V-2-R
PUI Audio, Inc.PUI Audio, Inc.
AI-2429-TWT-12V-2-R Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: AI-2429-TWT-12V-2-R
Gamintojas / Gamintojas: PUI Audio, Inc.
Prekės aprašymas AUDIO MAGNETIC IND 3-20V TH
Duomenų lapai: AI-2429-TWT-12V-2-R.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
AI-2429-TWT-12V-2-R specifikacijos
Dalies numeris AI-2429-TWT-12V-2-R Gamintojas PUI Audio, Inc.
Galimas kiekis 47017 pcs Duomenų lapas AI-2429-TWT-12V-2-R.pdf
Įtampos diapazonas 3 ~ 20V Įtampa - Įvertinta 12V
Nutraukimas PC Pins Technologija Magnetic
Garso slėgio lygis (SPL) 100dB @ 12V, 10cm Dydis / Matmenys 0.937" Dia (23.80mm)
Serija AI Reitingai Washable
Uosto vieta Top Pakuotė Tray
Kiti vardai 668-1223
AI-2429-TWT-12V-2-R-ND
AI2429TWT12V2R
Darbinė temperatūra -20°C ~ 70°C
Darbinis režimas Single Tone Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Įvesties tipas DC
Aukštis - sėdi (maks.) 0.650" (16.50mm) Dažnumas 2.9kHz
Trukmė - Vairuotojo grandine Indicator, Internally Driven
Išsamus aprašymas Buzzers Indicator, Internally Driven Magnetic 12V 8mA 2.9kHz 100dB @ 12V, 10cm Through Hole PC Pins Dabartinis - tiekimas 8mA