OD8025-24HB01A
Orion FansOrion Fans
OD8025-24HB01A Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: OD8025-24HB01A
Gamintojas / Gamintojas: Orion Fans
Prekės aprašymas FAN AXIAL 80X25MM 24VDC WIRE
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
OD8025-24HB01A specifikacijos
Dalies numeris OD8025-24HB01A Gamintojas Orion Fans
apibūdinimas FAN AXIAL 80X25MM 24VDC WIRE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Plotis 25.00mm Svoris 0.19 lb (86.18g)
Įtampos diapazonas - Įtampa - Įvertinta 24VDC
Nutraukimas 3 Wire Leads Statinis slėgis 0.160 in H2O (39.8 Pa)
Dydis / Matmenys Square - 80mm L x 80mm H Serija OD8025
RPM 3100 RPM Galia (vatais) 1.44W
Kiti vardai 1053-1261
OD8025-24HB01AX
OD802524HB01A
Darbinė temperatūra -4 ~ 167°F (-20 ~ 75°C)
Triukšmas 35.0 dB Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 19 Weeks Lifetime @ Temp. 65000 Hrs @ 45°C
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Apsauga nuo įsilaužimo -
funkcijos Auto Restart, Speed Sensor (Tach) Ventiliatoriaus tipas Tubeaxial
Dabartinis įvertinimas 0.110A Guolių tipas Ball