OD8025-12MSS01A
Orion FansOrion Fans
OD8025-12MSS01A Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: OD8025-12MSS01A
Gamintojas / Gamintojas: Orion Fans
Prekės aprašymas FAN AXIAL 80X25MM 12VDC WIRE
Duomenų lapai: 1.OD8025-12MSS01A.pdf2.OD8025-12MSS01A.pdf3.OD8025-12MSS01A.pdf4.OD8025-12MSS01A.pdf
  • Pranešimas
OD8025-12MSS01A specifikacijos
Dalies numeris OD8025-12MSS01A Gamintojas Orion Fans
apibūdinimas FAN AXIAL 80X25MM 12VDC WIRE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Plotis 25.00mm Svoris -
Įtampos diapazonas - Įtampa - Įvertinta 12VDC
Nutraukimas 3 Wire Leads Statinis slėgis 0.100 in H2O (24.9 Pa)
Dydis / Matmenys Square - 80mm L x 80mm H Serija OD8025
RPM 2500 RPM Galia (vatais) 960mW
Kiti vardai OD8025-12MSS01AX
OD802512MSS01A
Darbinė temperatūra 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Triukšmas - Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 19 Weeks Lifetime @ Temp. 50000 Hrs @ 45°C
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Apsauga nuo įsilaužimo -
funkcijos Auto Restart, Speed Sensor (Tach) Ventiliatoriaus tipas Tubeaxial
Dabartinis įvertinimas 0.130A Guolių tipas Sealed Sleeve
Patvirtinimai cURus, TUV Oro srautas 31.0 CFM (0.868m³/min)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
OD8025-24HB
OD8025-24HB
Gamintojai: Orion Fans
apibūdinimas: FAN AXIAL 80X25MM 24VDC WIRE
Sandelyje: 14043 pcs
parsisiųsti: OD8025-24HB.pdf
RFQ
OD8025-12MS10A
OD8025-12MS10A
Gamintojai: Orion Fans
apibūdinimas: FAN AXIAL 80X25MM 12VDC WIRE
Sandelyje: 10001 pcs
parsisiųsti: OD8025-12MS10A.pdf
RFQ
OD8025-12MS
OD8025-12MS