OD8025-24HHB
Orion FansOrion Fans
OD8025-24HHB Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: OD8025-24HHB
Gamintojas / Gamintojas: Orion Fans
Prekės aprašymas FAN AXIAL 80X25MM 24VDC WIRE
Duomenų lapai: 1.OD8025-24HHB.pdf2.OD8025-24HHB.pdf3.OD8025-24HHB.pdf4.OD8025-24HHB.pdf
  • Pranešimas
OD8025-24HHB specifikacijos
Dalies numeris OD8025-24HHB Gamintojas Orion Fans
apibūdinimas FAN AXIAL 80X25MM 24VDC WIRE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Plotis 25.00mm Svoris 0.19 lb (86.18g)
Įtampos diapazonas - Įtampa - Įvertinta 24VDC
Nutraukimas 2 Wire Leads Statinis slėgis -
Dydis / Matmenys Square - 80mm L x 80mm H Serija OD8025
RPM 3100 RPM Kiti vardai OD8025-24HHBX
OD802524HHB
Darbinė temperatūra -4 ~ 167°F (-20 ~ 75°C) Triukšmas 35.0 dB
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiaga - rėmas Polybutylene Terephthalate (PBT)
Medžiaga - ašmenys Polybutylene Terephthalate (PBT) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 19 Weeks
Lifetime @ Temp. 65000 Hrs @ 45°C "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant