OD8025-12MS10A
Orion FansOrion Fans
OD8025-12MS10A Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: OD8025-12MS10A
Gamintojas / Gamintojas: Orion Fans
Prekės aprašymas FAN AXIAL 80X25MM 12VDC WIRE
Duomenų lapai: 1.OD8025-12MS10A.pdf2.OD8025-12MS10A.pdf3.OD8025-12MS10A.pdf4.OD8025-12MS10A.pdf
  • Pranešimas
OD8025-12MS10A specifikacijos
Dalies numeris OD8025-12MS10A Gamintojas Orion Fans
apibūdinimas FAN AXIAL 80X25MM 12VDC WIRE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Plotis 25.00mm Svoris -
Įtampos diapazonas - Įtampa - Įvertinta 12VDC
Nutraukimas 4 Wire Leads Statinis slėgis 0.100 in H2O (24.9 Pa)
Dydis / Matmenys Square - 80mm L x 80mm H Serija OD8025
RPM 2500 RPM Galia (vatais) 960mW
Kiti vardai OD8025-12MS10AX
OD802512MS10A
Darbinė temperatūra -4 ~ 167°F (-20 ~ 75°C)
Triukšmas 28.0 dB Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 19 Weeks Lifetime @ Temp. 30000 Hrs @ 45°C
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Apsauga nuo įsilaužimo -
funkcijos Auto Restart, PWM Control, Speed Sensor (Tach) Ventiliatoriaus tipas Tubeaxial
Dabartinis įvertinimas 0.130A Guolių tipas Sleeve