OD8025-12MBIP55
Orion FansOrion Fans
OD8025-12MBIP55 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: OD8025-12MBIP55
Gamintojas / Gamintojas: Orion Fans
Prekės aprašymas FAN AXIAL 80X25MM 12VDC WIRE
Duomenų lapai: 1.OD8025-12MBIP55.pdf2.OD8025-12MBIP55.pdf3.OD8025-12MBIP55.pdf4.OD8025-12MBIP55.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
520 pcs
  • Pranešimas
OD8025-12MBIP55 specifikacijos
Dalies numeris OD8025-12MBIP55 Gamintojas Orion Fans
apibūdinimas FAN AXIAL 80X25MM 12VDC WIRE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Plotis 25.00mm Svoris 0.19 lb (86.18g)
Įtampos diapazonas - Įtampa - Įvertinta 12VDC
Nutraukimas 2 Wire Leads Statinis slėgis 0.100 in H2O (24.9 Pa)
Dydis / Matmenys Square - 80mm L x 80mm H Serija OD8025
RPM 2500 RPM Galia (vatais) 960mW
Kiti vardai OD8025-12MBIP55X
OD802512MBIP55
Darbinė temperatūra -4 ~ 167°F (-20 ~ 75°C)
Triukšmas 28.0 dB Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 19 Weeks Lifetime @ Temp. 65000 Hrs @ 45°C
funkcijos Auto Restart Ventiliatoriaus tipas Tubeaxial
Dabartinis įvertinimas 0.130A Guolių tipas Ball
Patvirtinimai cURus, TUV Oro srautas 31.0 CFM (0.868m³/min)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
OD8025-12MS01A
OD8025-12MS01A
Gamintojai: Orion Fans
apibūdinimas: FAN AXIAL 80X25MM 12VDC WIRE
Sandelyje: 10060 pcs
parsisiųsti: OD8025-12MS01A.pdf
RFQ
OD8025-12MS
OD8025-12MS
Gamintojai: Orion Fans
Sandelyje: 16407 pcs
parsisiųsti: OD8025-12MS.pdf
RFQ
OD8025-12MBIP5502A
OD8025-12MBIP5502A