OD4028-12HBXC02A
Orion FansOrion Fans
OD4028-12HBXC02A Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: OD4028-12HBXC02A
Gamintojas / Gamintojas: Orion Fans
Prekės aprašymas FAN AXIAL 40X28MM 12VDC WIRE
  • Pranešimas
OD4028-12HBXC02A specifikacijos
Dalies numeris OD4028-12HBXC02A Gamintojas Orion Fans
apibūdinimas FAN AXIAL 40X28MM 12VDC WIRE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Plotis 28.00mm Svoris -
Įtampos diapazonas 10.8 ~ 13.2VDC Įtampa - Įvertinta 12VDC
Nutraukimas 3 Wire Leads Statinis slėgis 1.600 in H2O (398.6 Pa)
Dydis / Matmenys Square - 40mm L x 40mm H Serija OD4028
RPM 16000 RPM Kiti vardai OD4028-12HBXC02AX
OD4028-12HBXCO2A
OD4028-12HBXCO2A-ND
OD402812HBXC02A
Darbinė temperatūra 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C) Triukšmas 57.0 dB
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Apsauga nuo įsilaužimo -
funkcijos Locked Rotor Sensor Ventiliatoriaus tipas Tubeaxial
Dabartinis įvertinimas 0.800A Guolių tipas Ball
Patvirtinimai cURus, TUV Oro srautas 26.5 CFM (0.742m³/min)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
OD4028-12HB02A
OD4028-12HB02A
Gamintojai: Orion Fans
apibūdinimas: FAN AXIAL 40X28MM 12VDC WIRE
Sandelyje: 10331 pcs
parsisiųsti: OD4028-12HB02A.pdf
RFQ
OD4028-12HBXC
OD4028-12HBXC
Gamintojai: Orion Fans