OD4028-12HB5
Orion FansOrion Fans
OD4028-12HB5 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: OD4028-12HB5
Gamintojas / Gamintojas: Orion Fans
Prekės aprašymas FAN AXIAL 40X28MM 12VDC WIRE
Duomenų lapai: 1.OD4028-12HB5.pdf2.OD4028-12HB5.pdf3.OD4028-12HB5.pdf4.OD4028-12HB5.pdf
  • Pranešimas
OD4028-12HB5 specifikacijos
Dalies numeris OD4028-12HB5 Gamintojas Orion Fans
apibūdinimas FAN AXIAL 40X28MM 12VDC WIRE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Plotis 28.00mm Svoris -
Įtampos diapazonas 7 ~ 14VDC Įtampa - Įvertinta 12VDC
Nutraukimas 3 Wire Leads Statinis slėgis 0.320 in H2O (79.7 Pa)
Dydis / Matmenys Square - 40mm L x 40mm H Serija OD4028
RPM 8800 RPM Kiti vardai OD4028-12HB5X
OD402812HB5
Darbinė temperatūra -4 ~ 176°F (-20 ~ 80°C) Triukšmas 37.0 dB
Lifetime @ Temp. 60000 Hrs @ 45°C "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Apsauga nuo įsilaužimo - funkcijos PWM Control
Ventiliatoriaus tipas Tubeaxial Dabartinis įvertinimas 0.200A