OD4028-12HBXC01A
Orion FansOrion Fans
OD4028-12HBXC01A Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: OD4028-12HBXC01A
Gamintojas / Gamintojas: Orion Fans
Prekės aprašymas FAN AXIAL 40X28MM 12VDC WIRE
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
OD4028-12HBXC01A specifikacijos
Dalies numeris OD4028-12HBXC01A Gamintojas Orion Fans
apibūdinimas FAN AXIAL 40X28MM 12VDC WIRE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Plotis 28.00mm Svoris -
Įtampos diapazonas 10.8 ~ 13.2VDC Įtampa - Įvertinta 12VDC
Nutraukimas 3 Wire Leads Statinis slėgis 1.600 in H2O (398.6 Pa)
Dydis / Matmenys Square - 40mm L x 40mm H Serija OD4028
RPM 16000 RPM Galia (vatais) 9.50W
Kiti vardai 1053-1224
OD4028-12HBXC01AX
OD402812HBXC01A
Darbinė temperatūra 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Triukšmas 57.0 dB Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 50000 Hrs @ 40°C "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Apsauga nuo įsilaužimo - funkcijos Speed Sensor (Tach)
Ventiliatoriaus tipas Tubeaxial Dabartinis įvertinimas 0.800A
Guolių tipas Ball Patvirtinimai cURus, TUV
Oro srautas 26.5 CFM (0.742m³/min)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
OD4028-12HB
OD4028-12HB
Gamintojai: Orion Fans
apibūdinimas: FAN AXIAL 40X28MM 12VDC WIRE