OD4015-24LB01A
Orion FansOrion Fans
OD4015-24LB01A Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: OD4015-24LB01A
Gamintojas / Gamintojas: Orion Fans
Prekės aprašymas FAN AXIAL 40X15MM 24VDC WIRE
Duomenų lapai: 1.OD4015-24LB01A.pdf2.OD4015-24LB01A.pdf3.OD4015-24LB01A.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
520 pcs
  • Pranešimas
OD4015-24LB01A specifikacijos
Dalies numeris OD4015-24LB01A Gamintojas Orion Fans
apibūdinimas FAN AXIAL 40X15MM 24VDC WIRE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 9454 pcs Duomenų lapas 1.OD4015-24LB01A.pdf2.OD4015-24LB01A.pdf3.OD4015-24LB01A.pdf
Plotis 15.00mm Svoris 0.053 lb (24.04g)
Įtampos diapazonas 17 ~ 26.4VDC Įtampa - Įvertinta 24VDC
Nutraukimas 3 Wire Leads Statinis slėgis 0.160 in H2O (39.8 Pa)
Dydis / Matmenys Square - 40mm L x 40mm H Serija OD4015
RPM 6000 RPM Galia (vatais) 1.92W
Kiti vardai OD4015-24LB01AX
OD401524LB01A
Darbinė temperatūra 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Triukšmas 29.0 dB Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 19 Weeks Lifetime @ Temp. 70000 Hrs @ 40°C
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Apsauga nuo įsilaužimo -
funkcijos Speed Sensor (Tach) Ventiliatoriaus tipas Tubeaxial
Dabartinis įvertinimas 0.060A Guolių tipas Ball
Patvirtinimai CE, cURus Oro srautas 6.8 CFM (0.190m³/min)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
OD4015-24LS01A
OD4015-24LS01A
Gamintojai: Orion Fans
apibūdinimas: FAN AXIAL 40X15MM 24VDC WIRE
Sandelyje: 11158 pcs
parsisiųsti: OD4015-24LS01A.pdf
RFQ
OD4015-24LB
OD4015-24LB
Gamintojai: Orion Fans