OD4015-24LSS01A
Orion FansOrion Fans
OD4015-24LSS01A Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: OD4015-24LSS01A
Gamintojas / Gamintojas: Orion Fans
Prekės aprašymas FAN AXIAL 40X15MM 24VDC WIRE
Duomenų lapai: 1.OD4015-24LSS01A.pdf2.OD4015-24LSS01A.pdf3.OD4015-24LSS01A.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
520 pcs
  • Pranešimas
OD4015-24LSS01A specifikacijos
Dalies numeris OD4015-24LSS01A Gamintojas Orion Fans
apibūdinimas FAN AXIAL 40X15MM 24VDC WIRE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Plotis 15.00mm Svoris -
Įtampos diapazonas - Įtampa - Įvertinta 24VDC
Nutraukimas 3 Wire Leads Statinis slėgis -
Dydis / Matmenys Square - 40mm L x 40mm H Serija OD4015