OD4015-24HS01A
Orion FansOrion Fans
OD4015-24HS01A Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: OD4015-24HS01A
Gamintojas / Gamintojas: Orion Fans
Prekės aprašymas FAN AXIAL 40X15MM 24VDC WIRE
Duomenų lapai: 1.OD4015-24HS01A.pdf2.OD4015-24HS01A.pdf3.OD4015-24HS01A.pdf
  • Pranešimas
OD4015-24HS01A specifikacijos
Dalies numeris OD4015-24HS01A Gamintojas Orion Fans
apibūdinimas FAN AXIAL 40X15MM 24VDC WIRE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 12438 pcs Duomenų lapas 1.OD4015-24HS01A.pdf2.OD4015-24HS01A.pdf3.OD4015-24HS01A.pdf
Plotis 15.00mm Svoris -
Įtampos diapazonas - Įtampa - Įvertinta 24VDC
Nutraukimas 3 Wire Leads Statinis slėgis -
Dydis / Matmenys Square - 40mm L x 40mm H Serija OD4015
RPM - Kiti vardai OD4015-24HS01AX
OD401524HS01A
Darbinė temperatūra - Triukšmas -
Lifetime @ Temp. - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Apsauga nuo įsilaužimo - funkcijos Speed Sensor (Tach)
Ventiliatoriaus tipas Tubeaxial Dabartinis įvertinimas -
Guolių tipas Sleeve Patvirtinimai CE, cURus
Oro srautas -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
OD4015-12MSS
OD4015-12MSS
Gamintojai: Orion Fans
apibūdinimas: FAN AXIAL 40X15MM 12VDC WIRE
Sandelyje: 23999 pcs
parsisiųsti: OD4015-12MSS.pdf
RFQ
OD4015-24HSS
OD4015-24HSS
Gamintojai: Orion Fans
apibūdinimas: FAN AXIAL 40X15MM 24VDC WIRE
Sandelyje: 25733 pcs
parsisiųsti: OD4015-24HSS.pdf
RFQ
OD4015-24HS
OD4015-24HS