OD4015-12MSS01A
Orion FansOrion Fans
OD4015-12MSS01A Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: OD4015-12MSS01A
Gamintojas / Gamintojas: Orion Fans
Prekės aprašymas FAN AXIAL 40X15MM 12VDC WIRE
Duomenų lapai: 1.OD4015-12MSS01A.pdf2.OD4015-12MSS01A.pdf3.OD4015-12MSS01A.pdf
  • Pranešimas
OD4015-12MSS01A specifikacijos
Dalies numeris OD4015-12MSS01A Gamintojas Orion Fans
apibūdinimas FAN AXIAL 40X15MM 12VDC WIRE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Plotis 15.00mm Svoris -
Įtampos diapazonas - Įtampa - Įvertinta 12VDC
Nutraukimas 3 Wire Leads Statinis slėgis -
Dydis / Matmenys Square - 40mm L x 40mm H Serija OD4015
RPM - Kiti vardai OD4015-12MSS01AX
OD401512MSS01A
Darbinė temperatūra - Triukšmas -
Lifetime @ Temp. - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Apsauga nuo įsilaužimo - funkcijos Speed Sensor (Tach)
Ventiliatoriaus tipas Tubeaxial Dabartinis įvertinimas -
Guolių tipas Sealed Sleeve Patvirtinimai CE, cURus
Oro srautas -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
OD4015-12MSS
OD4015-12MSS
Gamintojai: Orion Fans
apibūdinimas: FAN AXIAL 40X15MM 12VDC WIRE