OD3828-12MBVXC
Produkto peržiūra
Dalies numeris: OD3828-12MBVXC
Gamintojas / Gamintojas: Orion Fans
Prekės aprašymas FAN AXIAL 38X28MM 12VDC WIRE
Duomenų lapai: 1.OD3828-12MBVXC.pdf2.OD3828-12MBVXC.pdf3.OD3828-12MBVXC.pdf4.OD3828-12MBVXC.pdf
  • Pranešimas
OD3828-12MBVXC specifikacijos
Dalies numeris OD3828-12MBVXC Gamintojas Orion Fans
apibūdinimas FAN AXIAL 38X28MM 12VDC WIRE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Plotis 28.00mm Svoris -
Įtampos diapazonas - Įtampa - Įvertinta 12VDC
Nutraukimas 2 Wire Leads Statinis slėgis -
Dydis / Matmenys Square - 38mm L x 38mm H Serija OD3828
RPM - Kiti vardai OD3828-12MBVXCX
OD382812MBVXC
Darbinė temperatūra - Triukšmas -
Lifetime @ Temp. - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Apsauga nuo įsilaužimo - funkcijos -
Ventiliatoriaus tipas Tubeaxial Dabartinis įvertinimas -
Guolių tipas Ball Patvirtinimai cURus
Oro srautas -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
OD3828-12MB02A
OD3828-12MB02A
Gamintojai: Orion Fans
apibūdinimas: FAN AXIAL 38X28MM 12VDC WIRE
Sandelyje: 9177 pcs
parsisiųsti: OD3828-12MB02A.pdf
RFQ
OD390JE
OD390JE
Gamintojai: Ohmite
apibūdinimas: RES 39 OHM 1/4W 5% AXIAL
Sandelyje: 220877 pcs
parsisiųsti: OD390JE.pdf
RFQ
OD3828-12MBVXC02A
OD3828-12MBVXC02A
Gamintojai: Orion Fans
parsisiųsti: OD3828-12MBVXC02A.pdf
OD3828-12MBVXC5
OD3828-12MBVXC5
parsisiųsti: OD3828-12MBVXC5.pdf
OD390J
OD390J
Gamintojai: Ohmite
parsisiųsti: OD390J.pdf
OD3828-12MB01A
OD3828-12MB01A
parsisiųsti: OD3828-12MB01A.pdf
OD3828-12MBVXC01A
OD3828-12MBVXC01A
parsisiųsti: OD3828-12MBVXC01A.pdf
OD3828-12LBVXC5
OD3828-12LBVXC5
parsisiųsti: OD3828-12LBVXC5.pdf
OD3828-12MB
OD3828-12MB
parsisiųsti: OD3828-12MB.pdf
OD3828-12LBVXC10A
OD3828-12LBVXC10A
parsisiųsti: OD3828-12LBVXC10A.pdf
OD3828-12MBVXC10A
OD3828-12MBVXC10A
parsisiųsti: OD3828-12MBVXC10A.pdf
OD3828-12LBVXC02A
OD3828-12LBVXC02A
parsisiųsti: OD3828-12LBVXC02A.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus