OD3828-12LBVXC02A
Produkto peržiūra
Dalies numeris: OD3828-12LBVXC02A
Gamintojas / Gamintojas: Orion Fans
Prekės aprašymas FAN AXIAL 38X28MM 12VDC WIRE
  • Pranešimas
OD3828-12LBVXC02A specifikacijos
Dalies numeris OD3828-12LBVXC02A Gamintojas Orion Fans
apibūdinimas FAN AXIAL 38X28MM 12VDC WIRE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Plotis 28.00mm Svoris -
Įtampos diapazonas - Įtampa - Įvertinta 12VDC
Nutraukimas 3 Wire Leads Statinis slėgis -
Dydis / Matmenys Square - 38mm L x 38mm H Serija OD3828