OD3828-12MBVXC01A
Produkto peržiūra
Dalies numeris: OD3828-12MBVXC01A
Gamintojas / Gamintojas: Orion Fans
Prekės aprašymas FAN AXIAL 38X28MM 12VDC WIRE
  • Pranešimas
OD3828-12MBVXC01A specifikacijos
Dalies numeris OD3828-12MBVXC01A Gamintojas Orion Fans
apibūdinimas FAN AXIAL 38X28MM 12VDC WIRE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Plotis 28.00mm Svoris -
Įtampos diapazonas - Įtampa - Įvertinta 12VDC
Nutraukimas 3 Wire Leads Statinis slėgis -
Dydis / Matmenys Square - 38mm L x 38mm H Serija OD3828
RPM - Kiti vardai OD3828-12MBVXC01AX
OD382812MBVXC01A
Darbinė temperatūra - Triukšmas -
Lifetime @ Temp. - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Apsauga nuo įsilaužimo - funkcijos Speed Sensor (Tach)
Ventiliatoriaus tipas Tubeaxial Dabartinis įvertinimas -
Guolių tipas Ball Patvirtinimai cURus
Oro srautas -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
OD391JE
OD391JE
Gamintojai: Ohmite
apibūdinimas: RES 390 OHM 1/4W 5% AXIAL
Sandelyje: 212879 pcs
parsisiųsti: OD391JE.pdf
RFQ
OD3828-12MBVXC5
OD3828-12MBVXC5
Gamintojai: Orion Fans
apibūdinimas: FAN AXIAL 38X28MM 12VDC WIRE
Sandelyje: 8069 pcs
parsisiųsti: OD3828-12MBVXC5.pdf
RFQ
OD3828-12MBVXC
OD3828-12MBVXC
Gamintojai: Orion Fans
parsisiųsti: OD3828-12MBVXC.pdf
OD3828-12MB
OD3828-12MB