OD3828-12LB01A
Orion FansOrion Fans
Orion Fans
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: OD3828-12LB01A
Gamintojas / Gamintojas: Orion Fans
Prekės aprašymas FAN AXIAL 38X28MM 12VDC WIRE
Duomenų lapai: 1.OD3828-12LB01A.pdf2.OD3828-12LB01A.pdf3.OD3828-12LB01A.pdf4.OD3828-12LB01A.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
520 pcs
  • Pranešimas
OD3828-12LB01A specifikacijos
Dalies numeris OD3828-12LB01A Gamintojas Orion Fans
apibūdinimas FAN AXIAL 38X28MM 12VDC WIRE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Plotis 28.00mm Svoris -
Įtampos diapazonas 7 ~ 14VDC Įtampa - Įvertinta 12VDC
Nutraukimas 3 Wire Leads Statinis slėgis 0.260 in H2O (64.8 Pa)
Dydis / Matmenys Square - 38mm L x 38mm H Serija OD3828
RPM 7000 RPM Kiti vardai OD3828-12LB01AX
OD382812LB01A
Darbinė temperatūra -4 ~ 176°F (-20 ~ 80°C) Triukšmas 28.0 dB
Lifetime @ Temp. - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Apsauga nuo įsilaužimo - funkcijos Speed Sensor (Tach)
Ventiliatoriaus tipas Tubeaxial Dabartinis įvertinimas 0.200A