OD127-48HHB5
Orion FansOrion Fans
OD127-48HHB5 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: OD127-48HHB5
Gamintojas / Gamintojas: Orion Fans
Prekės aprašymas FAN AXIAL 127X38.5MM 48VDC WIRE
Duomenų lapai: 1.OD127-48HHB5.pdf2.OD127-48HHB5.pdf3.OD127-48HHB5.pdf4.OD127-48HHB5.pdf
  • Pranešimas
OD127-48HHB5 specifikacijos
Dalies numeris OD127-48HHB5 Gamintojas Orion Fans
apibūdinimas FAN AXIAL 127X38.5MM 48VDC WIRE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Plotis 38.50mm Svoris -
Įtampos diapazonas 22 ~ 55VDC Įtampa - Įvertinta 48VDC
Nutraukimas 3 Wire Leads Statinis slėgis 0.550 in H2O (137.0 Pa)
Dydis / Matmenys Square - 127mm L x 127mm H Serija OD127
RPM 4100 RPM Kiti vardai OD127-48HHB5X
OD12748HHB5
Darbinė temperatūra -4 ~ 167°F (-20 ~ 75°C) Triukšmas 62.0 dB
Lifetime @ Temp. 60000 Hrs @ 45°C "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Apsauga nuo įsilaužimo - funkcijos PWM Control
Ventiliatoriaus tipas Tubeaxial Dabartinis įvertinimas 0.550A