OD127-48HBXC5
Orion FansOrion Fans
OD127-48HBXC5 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: OD127-48HBXC5
Gamintojas / Gamintojas: Orion Fans
Prekės aprašymas FAN AXIAL 127X38.5MM 48VDC WIRE
  • Pranešimas
OD127-48HBXC5 specifikacijos
Dalies numeris OD127-48HBXC5 Gamintojas Orion Fans
apibūdinimas FAN AXIAL 127X38.5MM 48VDC WIRE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Plotis 38.50mm Svoris -
Įtampos diapazonas 22 ~ 55VDC Įtampa - Įvertinta 48VDC
Nutraukimas 3 Wire Leads Statinis slėgis 0.630 in H2O (156.9 Pa)
Dydis / Matmenys Square - 127mm L x 127mm H Serija OD127
RPM 4500 RPM Kiti vardai OD127-48HBXC5X
OD12748HBXC5
Darbinė temperatūra -4 ~ 167°F (-20 ~ 75°C) Triukšmas 65.0 dB
Lifetime @ Temp. 60000 Hrs @ 45°C "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Apsauga nuo įsilaužimo - funkcijos PWM Control
Ventiliatoriaus tipas Tubeaxial Dabartinis įvertinimas 0.700A