OD127-24MB10A
Orion FansOrion Fans
OD127-24MB10A Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: OD127-24MB10A
Gamintojas / Gamintojas: Orion Fans
Prekės aprašymas FAN AXIAL 127X38.5MM 24VDC WIRE
Duomenų lapai: 1.OD127-24MB10A.pdf2.OD127-24MB10A.pdf3.OD127-24MB10A.pdf4.OD127-24MB10A.pdf
  • Pranešimas
OD127-24MB10A specifikacijos
Dalies numeris OD127-24MB10A Gamintojas Orion Fans
apibūdinimas FAN AXIAL 127X38.5MM 24VDC WIRE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Plotis 38.50mm Svoris -
Įtampos diapazonas 11 ~ 28VDC Įtampa - Įvertinta 24VDC
Nutraukimas 4 Wire Leads Statinis slėgis 0.350 in H2O (87.2 Pa)
Dydis / Matmenys Square - 127mm L x 127mm H Serija OD127
RPM 2950 RPM Kiti vardai OD127-24MB10AX
OD12724MB10A
Darbinė temperatūra -4 ~ 167°F (-20 ~ 75°C) Triukšmas 53.0 dB
Lifetime @ Temp. 60000 Hrs @ 45°C "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Apsauga nuo įsilaužimo - funkcijos PWM Control, Speed Sensor (Tach)
Ventiliatoriaus tipas Tubeaxial Dabartinis įvertinimas 0.410A
Guolių tipas Ball Patvirtinimai cURus, TUV
Oro srautas 161.0 CFM (4.51m³/min)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
OD127-24MB
OD127-24MB
Gamintojai: Orion Fans
apibūdinimas: FAN AXIAL 127X38.5MM 24VDC WIRE